Nyílt napot tartottak az Abigélben

Nyílt napot tartottak az Abigélben

Nyílt napot tartottak az Abigélben a nyolcadikos diákok számára. A fotókon is látszik, hogy nagy volt az érdeklődés.

#kapcsolódó

Nyíregyháziak a középdöntőben!

Nyíregyháziak a középdöntőben!

Hat produkció jutott a Fölszállott a páva 5. évadában a középdöntőbe a péntek...

Facsemetékből rajzolódik ki Magyarország térképe Sóstón – Ünnepélyes faültetés

Facsemetékből rajzolódik ki Magyarország...

A Megyei Jogú Városok Szövetsége Nyíregyházán tartotta közgyűlését idén.