Nyír-Trip kreatív vetélkedő
Elindult az első Nyír-Trip programra való regisztráció. A Nyír-Trip egy kreatív vetélkedő, amely 5 fős középiskolás csapatoknak szól. A vetélkedőn kreatív feladatokat során eldől, mely csapat lesz Nyíregyháza legkreatívabb csapata. A képen látható felhíváson megtalálható minden részlet.
#kapcsolódó
Színjátszó csoport a Szent Imrében - Nézzétek meg a képeket!
Május hónapban Nyíregyháza a Magyarország Ungvári Főkonzulátusa által szervezett...