Verébavató a Wesselényiben

Verébavató a Wesselényiben

Ez a nap más, mint a többi - verébavató a Wesselényiben. Nézd meg a képeket!

A NySzC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma az idei tanévben is megrendezte a 9. évfolyamos diákok verébavatóját. Most minden róluk szólt, értük szervezték már napok óta a DÖK és a 10. B. osztály tanulói osztályfőnökükkel együtt az ötletes, humoros feladatokat, melyekben minden „újonc” bizonyíthatta kreativitását, humorérzékét, bevállalós bátorságát.

A hangulatról az alábbi képek is tanúskodnak.

#kapcsolódó

NAP KÉPE

NAP KÉPE

Ki korán kel, aranyat lel - fotósunk legalábbis így járt!

SZALAGAVATÓ AZ INCZÉDYBEN

SZALAGAVATÓ AZ INCZÉDYBEN

2017. október 13-án, pénteken tűzték fel az osztályfőnökök a vizsgák közeledtét...