„Kossuth címert akarunk!”

„Kossuth címert akarunk!”

A Jósa András Múzeum 2017. október 23-án 12.00-17.00 óráig hazai és nemzetközi írók, költők tollából megénekelt versekkel átszőtt történelmi utazásra hívja Önt és kedves családját.

Az ünnepi program során az eseményeket korabeli fegyverbemutatóval, interaktív nyomozós játékkal és a szabadságot jelképező madárka elkészítésével idézzük fel.Az ünnep kezdetén a múzeumunk bejáratát őrző oroszlánok mellett megyénk hőseire emlékezve 52 mécsest gyújtunk, amely mellé a nap folyamán mindenki folyamatosan elhelyezheti a saját mécsesét. 

Ünnepelje velünk A szabadság napját!

#kapcsolódó

Honvédelmi nap a Bánkiban

Honvédelmi nap a Bánkiban

A verseny 3 részből állt: szellemi totót kellett kitölteni (amelynek témaköre...

Zséda és a kvartett koncertje

Zséda és a kvartett koncertje

Zséda koncert a Váci Mihály Kulturális Központban 2018. március 10-én, 18 órától....