Sikeresen szerepeltek a bánkisok

Sikeresen szerepeltek a bánkisok

2017.10.19-én a "Földünkért világnap" alkalmából az ÉVISZ által rendezett tanulmányi versenyen 4. helyezést értek el iskolánk tanulói, akik a GALAMBOK fantázianevű csapatban indultak.

Iskolánkat a 12.D osztály 3 tanulója képviselte: Böjtös MátéMarkos MartinVass Dániel.

Bakó András (felkészítő) tanár úr elmondása alapján jól érezték magukat a fiúk, ügyesek voltak.


#kapcsolódó

Pénzügyi projektnap a Zrínyiben

Pénzügyi projektnap a Zrínyiben

Ezen a hétfői napon minden 11. évfolyamos diák egy projektnapon vett részt,...

Bodó Boglárka fotói

Bodó Boglárka fotói

Profikat megszégyenítő módon fotóz már Bodó Boglárka, a Nyíregyházi Arany János...