Sikeresen szerepeltek a bánkisok

Sikeresen szerepeltek a bánkisok

2017.10.19-én a "Földünkért világnap" alkalmából az ÉVISZ által rendezett tanulmányi versenyen 4. helyezést értek el iskolánk tanulói, akik a GALAMBOK fantázianevű csapatban indultak.

Iskolánkat a 12.D osztály 3 tanulója képviselte: Böjtös MátéMarkos MartinVass Dániel.

Bakó András (felkészítő) tanár úr elmondása alapján jól érezték magukat a fiúk, ügyesek voltak.


#kapcsolódó

TANÁRLESEN

TANÁRLESEN

A 2015/2016-os tanév elején iskolánk tantestülete új angol-német szakos pedagógussal...

Határok nélkül a Határtalan közösséggel

Határok nélkül a Határtalan közösséggel

A Szent Imre Katolikus Óvoda minden tekintetben egy határokon átívelő programnak...