Központi ballagás

Központi ballagás

A Városháza dísztermében köszöntötte a ballagókat Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza MJV polgármestere, aki elmondta ilyenkor mindig nosztalgia fogja el, és pillanatokra beleéli magát a vizsgák előtt álló diákok helyzetébe. Hozzátette, számára a Központi Ballagás az egyik legkedvesebb program, amikor a legeredményesebben teljesítő diákokat és tanárokat köszönthetik a Krúdy-teremben.

A cikk folytatása elérhető az alábbi linkre kattintva:

http://www.nyiregyhaza.hu/kozponti-ballagas-nyiregyhazan-2016-04-19

#kapcsolódó

MA SEMMIKÉPPEN SE FOGYÓKÚRÁZZON! - AZ EBÉDET FOGYASSZA A DISZNÓTOROS FESZTIVÁLON!

MA SEMMIKÉPPEN SE FOGYÓKÚRÁZZON! -...

Nem érdemes ma fogyókúrázni.

Franciaország egy szabolcsi lány szemével

Franciaország egy szabolcsi lány szemével

Sziráky Lilla hatalmas rajongója a francia kultúrának és nyelvnek. Határtalan...