Utazó tárlat az Aranyban

Utazó tárlat az Aranyban

November 6-án érkezett első állomására a Sóstói Múzeumfalu utazó tanulmányi tárlata a Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégiumba.

Az egy hetes tárlat ideje alatt múzeumpedagógiai foglalkozásokkal tettük élményszerűvé a „A csősz felállott egy vigyázó-fára…” című tárlatot, ami az Arany János Emlékévhez kapcsolódóan született.

Szeretettel várjuk további iskolák jelentkezését, megéri!

#kapcsolódó

Portugáliában vannak gyakorlaton a wesselényis diákok

Portugáliában vannak gyakorlaton a...

Hétfőtől minden diák megkezdte a háromhetes gyakorlatát.

Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa megyei döntője Nyíregyházán

Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa...

A középfokú oktatási intézmények tanulói részére megrendezett vetélkedő célja...