Utazó tárlat az Aranyban

Utazó tárlat az Aranyban

November 6-án érkezett első állomására a Sóstói Múzeumfalu utazó tanulmányi tárlata a Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégiumba.

Az egy hetes tárlat ideje alatt múzeumpedagógiai foglalkozásokkal tettük élményszerűvé a „A csősz felállott egy vigyázó-fára…” című tárlatot, ami az Arany János Emlékévhez kapcsolódóan született.

Szeretettel várjuk további iskolák jelentkezését, megéri!

#kapcsolódó

A Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium egyik mottója: sokoldalú és kreatív gyerekeket neveljen a belvárosi intézmény falai között

A Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium...

Tóth Panna 10. D osztályos tanuló példája bizonyítja, hogy egy tanuló egyszere...

Teltházas sikert hozott a Veres1 Színház!

Teltházas sikert hozott a Veres1 Színház!

A Ne most drágám című vígjátékra már az előadás előtt elfogytak a jegyek.