MIKULÁS AZ INCZÉDYBEN

MIKULÁS AZ INCZÉDYBEN

Megérkezett a „Tél apó” az Inczédybe is.

Puttonyából rengeteg szaloncukrot osztott szét a diákok és az iskola dolgozói között. A Mikulás segítségére voltak a krampuszlányok és a krampuszfiúk A zenei kívánságműsor is jó hangulatot teremtett a tanórák közötti szünetekben.

#kapcsolódó

Nyíregyháza sokszínű diák-alpolgármestere Nagy Márk! Videó!

Nyíregyháza sokszínű diák-alpolgármestere...

A Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorának volt a vendége Nagy Márk. Nem...