GYŰJTÖTTEK A SZÉCHENYISEK
A Nyíregyházi LEO Klubbal karöltve hátrányos helyzetű, sérült Bárczi és Göllesz intézmények gyerekekeinek gyűjtöttek a diákjaink.
#kapcsolódó
A Vikár Sándor Zenei Alapfokú Művészeti Iskola növendékei bekerültek a Serkenj...
Február 15-ig jelentkezhettek az egyetemek és főiskolák szeptemberben induló...