GYŰJTÖTTEK A SZÉCHENYISEK

GYŰJTÖTTEK A SZÉCHENYISEK

A Nyíregyházi LEO Klubbal karöltve hátrányos helyzetű, sérült Bárczi és Göllesz intézmények gyerekekeinek gyűjtöttek a diákjaink.

#kapcsolódó

Országos versenyen második helyen a vikárosok

Országos versenyen második helyen a...

A Vikár Sándor Zenei Alapfokú Művészeti Iskola növendékei bekerültek a Serkenj...

Hová felvételizzek? Mi alapján döntsek?

Hová felvételizzek? Mi alapján döntsek?

Február 15-ig jelentkezhettek az egyetemek és főiskolák szeptemberben induló...