Boda Izabella első lett

Boda Izabella első lett

A Kölcsey Ferenc Gimnázium 10. osztályos tanulója, Boda Izabella nyerte el a Like 3, ifjúsági-ének kategóriájának első díját. Nézd meg a vele készített interjút.

fotó:internet

#kapcsolódó

KULISSZAJÁRÁS A SZABADTÉRIN

KULISSZAJÁRÁS A SZABADTÉRIN

Még nem késő regisztrálni!

Egészségnap az Abigélben!

Egészségnap az Abigélben!

Egészségnapot tartottak az Abigélben. A főszerepben az egészséges életmód volt...