"Ezzel arra kívántunk utalni, hogy iskolánk jövőre kezdi el fennállásának 100. tanévét.
A borító fotója mellé csemegeként mellékeljük iskolánk első érettségi vizsgájának "tételsorát" és eredményét." - írja az iskola Facebook oldalán.
Múzeumi maszkok készülnek - A Jósa András Múzeum is csatlakozott a maszk varró...
Segítsünk együtt!