Jaguárok születtek az állatparkban

Jaguárok születtek az állatparkban

Jaguár ikrek láttak napvilágot a Nyíregyházi Állatparkban. A két kislányt karácsony első napján mutatták be a nagyközönségek. A bébik színe teljesen különböző, az egyikük az apukájukra hasonlít, akinek sárga bundája van, a másik pedig teljesen fekete, akár az anyukája. Az ikreket állatorvos vizsgálta meg, kötelező gyógyszereket és egyedi elektronikus azonosítót kaptak.

#kapcsolódó

Vannak akik élvezik a mínuszokat!

Vannak akik élvezik a mínuszokat!

Meg sem kottyan a Nyíregyházi Állatpark borjúfóka családjának a -18C-os kinti...

Tovább bővült a makicsapat!

Tovább bővült a makicsapat!

A Nyíregyházi Állatpark gyűrűsfarkú makijai évről évre egyre többen lesznek,...