Jaguárok születtek az állatparkban
Jaguár ikrek láttak napvilágot a Nyíregyházi Állatparkban. A két kislányt karácsony első napján mutatták be a nagyközönségek. A bébik színe teljesen különböző, az egyikük az apukájukra hasonlít, akinek sárga bundája van, a másik pedig teljesen fekete, akár az anyukája. Az ikreket állatorvos vizsgálta meg, kötelező gyógyszereket és egyedi elektronikus azonosítót kaptak.
#kapcsolódó
Meg sem kottyan a Nyíregyházi Állatpark borjúfóka családjának a -18C-os kinti...
A Nyíregyházi Állatpark gyűrűsfarkú makijai évről évre egyre többen lesznek,...