Nyíregyháza is szerepel az országos kisfilmben
A Hello Magyarország által készített legújabb videót látva, egyből kedvet kapunk, hogy télen is felfedezzük hazánk szépségeit. Nekünk pedig nagy büszkeség, hogy Sóstó is helyet kapott a kisfilmben. Nézd meg te is!
#kapcsolódó
A nyolcadik Michelin Bringafesztivál alkalmából újabb bringafát ajándékozott...
Megjelent a Nyíregyházi Egyetem Pótfelvételi felhívása, ami szerint a leendő...