Mit szólnak a nyíregyháziak az új buszokhoz?

Mit szólnak a nyíregyháziak az új buszokhoz?

A videóból kiderül! Kattints ide!

41 új CNG, azaz gázüzemű busz érkezik Nyíregyházára a megyeszékhely több mint 7 milliárd forintos fejlesztésének keretében. A csütörtöki közgyűlés előtt két járművet, egy szóló és egy csuklós buszt mutattak be a képviselőknek és az érdeklődő lakosoknak. Dr. Kovács Ferenc polgármester kiemelte, a hónap végéig mind a 41 busz megérkezik városunkba, majd átadják a járműveket az Észak-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.-nek.



#kapcsolódó

Értelmetlen rongálások a Bujtosi Városligetben - Kérik a lakosság segítségét

Értelmetlen rongálások a Bujtosi Városligetben...

A NYÍRVV Nonprofit Kft. közleménye:

ÚJ KÉPZÉSEK AZ EGÉSZSÉGÜGYI KARON

ÚJ KÉPZÉSEK AZ EGÉSZSÉGÜGYI KARON

Két új képzéssel bővül a Debreceni Egyetem Egészségügyi Kara. A 2017/18-as...