Jótékonysági bál volt a Sipkayban
Idén is megtartotta jótékonysági bálját a Sipkay. A hangulat most is nagyon jó és fantasztikus műsorszámok szórakoztatták a résztvevőket. Nézd meg a képeket!
Fotók: Kiss Milán

#kapcsolódó
A Piros Orr Bohócdoktorok immár 10 éve heti rendszerességgel látogatják a Jósa...
Hamarosan itt van a szalagavatós időszak, sok iskolában már próbálnak a végzős...