Jótékonysági bál volt a Sipkayban

Jótékonysági bál volt a Sipkayban

Idén is megtartotta jótékonysági bálját a Sipkay. A hangulat most is nagyon jó és fantasztikus műsorszámok szórakoztatták a résztvevőket. Nézd meg a képeket!

Fotók:  Kiss Milán

#kapcsolódó

10 ÉVE VIDÍTJÁK FEL A BOHÓCDOKTOROK A BETEG GYEREKEKET A KÓRHÁZBAN

10 ÉVE VIDÍTJÁK FEL A BOHÓCDOKTOROK...

A Piros Orr Bohócdoktorok immár 10 éve heti rendszerességgel látogatják a Jósa...

Széchenyis szalagavató próba

Széchenyis szalagavató próba

Hamarosan itt van a szalagavatós időszak, sok iskolában már próbálnak a végzős...