Elsők lettek az inczédysek

Elsők lettek az inczédysek

A Létesítménygazdálkodási és Épületüzemeltetési Szolgáltatók Országos Szövetsége által kiírt "Szeretem a szakmám" pályázat díjátadója 2018. április 4-én Budapesten a Gundel Étteremben.

Résztvevők: 12. A. épületgépész tanulók: Ács Mihály, Jécsák Kristóf, Mester Krisztián, Tóth Péter 


Patronáló tanár: Huszár István

#kapcsolódó

Nem csak az első nyelvvizsga díját térítik meg a fiataloknak!

Nem csak az első nyelvvizsga díját...

Megtéríti a kormány az új nyelvvizsga díját.

„JÖHET MINDEN MI MEGÚJULT!”

„JÖHET MINDEN MI MEGÚJULT!”

Szandra, a nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium diákja újabb verse...