Digitális témahét a Ridensben

Digitális témahét a Ridensben

A digitális témahét fő célja a digitális kompetencia fejlesztése volt, valamint a technológia hatékony alkalmazása a különböző tantárgyakon belül.

A különféle informatikai feladatok mellett (mint pl. egy e-mail cím, mémek készítése) a mesterséges intelligencia világába is betekintést nyerhettünk. 
A médiatudatosságra való nevelésen kívül a Város kvíz volt az egyik leginteraktívabb feladat, melyet a résztvevők leginkább élveztek.

A projekthét végterméke egy közösen szerkesztett magazin lett, mely nagy összefogással készült és sok ember egyénisége tükröződik benne.

A magazin elérhetősége ezen a linken:


https://madmagz.com/fr/magazine/1337739#/

Külön köszönet illeti az osztályfőnököket és a segítőiket, hogy koordinálták az osztályok tevékenységeit a hét folyamán.

Végül lássuk az eredményeket: 


1. helyezett: 9E/b 
2. helyezett: 9d 


Gratulálunk nekik és minden osztálynak, hiszen mindenki nagyon ügyes volt! 

Viszánik Judit
Főfai Félix 
a projekt szervezői

#kapcsolódó

Hősökre emlékeztek a wesselényisek

Hősökre emlékeztek a wesselényisek

Az 1956-os forradalomra emlékeztek a Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma,...

AIDS VILÁGNAP A ZAYBAN

AIDS VILÁGNAP A ZAYBAN

A programok az első óra utáni szünetben kezdődtek a megnyitóval, majd a későbbi...