Központi Ballagás fotókkal és videókkal!
Idén is megtartották a Központi Ballagást. Ez alkalommal új helyszín adott otthont az ünnepségnek. A Kossuth téren, a szökőkút mellett ballaghattak jelképesen a 20 városi középiskola kiválasztott diákjai, képviselve társaikat. A ballagáson résztvevő mintegy 200 fiatal emlékként egy Nyíregyháza logóval ellátott tollat vehetett át, majd a rendezvény végén lufikat engedtek a magasba.
#kapcsolódó
Nyíregyháza MJV Önkormányzata a 2017. decemberi közgyűlésen döntött arról,...
Nagy sikert aratott városunk. Fotókért kattints ide!