Utazást és laptopot is nyertek

Utazást és laptopot is nyertek

Fotók: Kohut Árpád

A 2018-as Városnapon és Szelektív szombaton értékes nyereményeket vehettek át azok, akik a leginkább tisztában voltak a környezettudatosság alapszabályaival.

A THG Kft. által felállított állomásokon különböző feladatokat kellett végrehajtani és pontot lehett kapni értük. A legtöbb pontot összegyűjtők értékes nyereményeket vehettek át, például laptopot és utazást nyerhettek.

Gratulálunk a nyerteseknek!

#kapcsolódó

FIZIKAVERSENYT NYERT KÍSÉRLETÉVEL A NYÍREGYHÁZI FIÚ

FIZIKAVERSENYT NYERT KÍSÉRLETÉVEL A...

A nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium 18 éves tanulója, Veress...

Sikeresen szerepeltek a bánkisok

Sikeresen szerepeltek a bánkisok

2017.10.19-én a "Földünkért világnap" alkalmából az ÉVISZ által rendezett tanulmányi...