Érmekkel tértek vissza Nagykanizsáról

Érmekkel tértek vissza Nagykanizsáról

Gratulálunk Nekik!

ÚJONC(U14)ORSZÁGOS BAJNOKSÁG,Nagykanizsa


Nyíri Villő bronz érmes lett a lányok között,

Balc Dávid 7. a fiúk mezőnyében.



U13 korú versenyzőink kiválóan szerepeltek az idősebbek között:

9. Godó Frigyes

10. Szántó Dávid

10. Halász Panna

19. Varga Zalán


Gratulálunk!!!

#kapcsolódó

A vírushelyzet miatt online folytatódik a Mozdulj Nyíregyháza! programsorozat

A vírushelyzet miatt online folytatódik...

A vírushelyzet miatt online folytatódik a Mozdulj Nyíregyháza! programsorozat

Lőj TE is!

Lőj TE is!

Családi napot szervez a Sportlövő Egyesület június 26-án, vasárnap 9 órától....