Érmekkel tértek vissza Nagykanizsáról

Érmekkel tértek vissza Nagykanizsáról

Gratulálunk Nekik!

ÚJONC(U14)ORSZÁGOS BAJNOKSÁG,Nagykanizsa


Nyíri Villő bronz érmes lett a lányok között,

Balc Dávid 7. a fiúk mezőnyében.



U13 korú versenyzőink kiválóan szerepeltek az idősebbek között:

9. Godó Frigyes

10. Szántó Dávid

10. Halász Panna

19. Varga Zalán


Gratulálunk!!!

#kapcsolódó

Nyíregyházi testnevelő is kapott díjat

Nyíregyházi testnevelő is kapott díjat

Moravszki Gyuláné lett az év legeredményesebb megyei testnevelője.

Nyíregyházi úszók a VB helyszínen

Nyíregyházi úszók a VB helyszínen

Szurovcsják Ivett második lett a Budapest Bajnokságon