Vasváris tanár nyert a moszkvai versenyen

Vasváris  tanár nyert a moszkvai versenyen

Gratulálunk Viraszkó Szilviának!

Kihirdették az eredményét a 18. Nemzetközi Puskin versenynek, amelyet Moszkvában írtak ki orosztanárok számára.

50 dolgozatot értékeltek sikeresnek, köztük Viraszkó Szilviáét, a Vasvári Pál Gimnázium tanárát, a verseny történetében Magyarországról elsőként.

#kapcsolódó

Színházi kalandozások!

Színházi kalandozások!

TÓTH ZOLKA ÉRETTSÉGI TÉTEL LETT! Sipkayból érkeztek diákok a színházba.

League of Legends esport bajnokság Nyíregyházán

League of Legends esport bajnokság...

A rendezvény célja, hogy lehetőséget biztosítson a keleti országrészben élő...