Külföldi diákok robotoztak a Wesselényiben

Külföldi diákok robotoztak a Wesselényiben

Részletekért kattints ide!

"Külföldi diákok és kísérő tanáraik látogattak el hozzánk robotozni.

Csoportokban építettük meg a robotokat és utána meg is programoztuk őket és a délelőtt folyamán egy kis bemutatót is tartottunk..."



#kapcsolódó

Szurkolók mondták a meccs után

Szurkolók mondták a meccs után

Mindenki büszke volt a MAGYAR CSAPATRA a meccs után! Nézd meg a videót a szurkolókról!

Böngéssz szabadon! – avagy: nem csak a google a barátod…

Böngéssz szabadon! – avagy: nem csak...

Iskolánk, a Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium könyvtára november elején megrendezte...