"Külföldi diákok és kísérő tanáraik látogattak el hozzánk robotozni.
Csoportokban építettük meg a robotokat és utána meg is programoztuk őket és a délelőtt folyamán egy kis bemutatót is tartottunk..."
Mindenki büszke volt a MAGYAR CSAPATRA a meccs után! Nézd meg a videót a szurkolókról!
Iskolánk, a Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium könyvtára november elején megrendezte...