Holttestet találtak a Jósavárosban

Holttestet találtak a Jósavárosban

Egy ember holttestét találták meg szerda délelőtt Nyíregyházán, Jósavárosban.

Az Ungvár sétánynál a rendőrség sátorral takarta el a testet a nagy forgalom elől.

SZON.hu információi szerint fel sem merült, hogy gyilkosság áldozata, feltehetően beteg volt, és abba halt bele.

#kapcsolódó

Így kaphattok ingyenes vonatjegyet európai országokba

Így kaphattok ingyenes vonatjegyet...

15 ezer fiatal utazhatja be Európát a DiscoverEU új uniós kezdeményezés segítségével...

Zivatarokkal búcsúzik a nyár

Zivatarokkal búcsúzik a nyár

Zivatarokkal búcsúzik a nyár