Japán koncert Nyíregyházán - Igazi zenei csemege!

Japán koncert Nyíregyházán - Igazi zenei csemege!

2018. október 6-án (szombaton) 18 órai kezdettel a Japánból érkezett YAEI Középiskola hangszeres növendékeinek és kórusának hangversenyét hallhatják az érdeklődők a Kodály Zoltán Általános Iskolában.

Önök előtt bizonyára ismert, hogy Japánból rendszeresen érkeznek vendégek a Nyíregyházi Cantemus Kórushoz. Van aki már többször is megfordult nálunk a szigetországból, de olyan is akad, aki most először látogat hozzánk. A középiskola hangszeres tanulói pár napig magyar hangszeres tanároknál is csiszolhatják tudásukat a koncert előtt. A hangversenyre a belépés ingyenes! Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt.

#kapcsolódó

I. NYÍRSÉGI DISZNÓTOROS FESZTIVÁL!

I. NYÍRSÉGI DISZNÓTOROS FESZTIVÁL!

Február 17-én a Sóstói Múzeumfaluba várják a gasztronómia szerelmeseit az I....

Érdekel a fotózás? Ez Neked szól!

Érdekel a fotózás? Ez Neked szól!

Unatkozol nyári szünetben? Érdekel a fotózás? Akkor Neked a Kamasz Fotóklubba...