Ma nyit a strand! 10 év alatt ingyenes a belépés!

Ma nyit a strand! 10 év alatt ingyenes a belépés!

Podlovics Lajos, a Sóstó-Gyógyfürdők Zrt. marketingvezetője beszélt a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában, a strand nyitással kapcsolatos tudnivalókról.

(Fotók:Internet)

#kapcsolódó

Olyan válságokozó tényezővel állunk szemben, amiről keveset tudunk

Olyan válságokozó tényezővel állunk...

Olyan válságokozó tényezővel állunk szemben, amiről keveset tudunk

60 éves a Kölcsey Ferenc Gimnázium

60 éves a Kölcsey Ferenc Gimnázium

A Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium a 2017/18-as tanévben ünnepli fennállásának...