Ma nyit a strand! 10 év alatt ingyenes a belépés!
Podlovics Lajos, a Sóstó-Gyógyfürdők Zrt. marketingvezetője beszélt a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában, a strand nyitással kapcsolatos tudnivalókról.
#kapcsolódó
Pénteken nem kell fizetni.
Május 17. és 19. között a Nyíregyházi Turisztikai Nonprofit Kft. meghívására...