Ma nyit a strand! 10 év alatt ingyenes a belépés!

Ma nyit a strand! 10 év alatt ingyenes a belépés!

Podlovics Lajos, a Sóstó-Gyógyfürdők Zrt. marketingvezetője beszélt a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában, a strand nyitással kapcsolatos tudnivalókról.

(Fotók:Internet)

#kapcsolódó

NYÍREGYHÁZÁN JÁRTAK A RZESZÓWI MÉDIA KÉPVISELŐI

NYÍREGYHÁZÁN JÁRTAK A RZESZÓWI MÉDIA...

Május 17. és 19. között a Nyíregyházi Turisztikai Nonprofit Kft. meghívására...