Ez az autó tilosban állt - Most szállítják el!

Ez az autó tilosban állt - Most szállítják el!

Felhívták a rally szervezői a lakosság figyelmét, hogy a lezárt útszakaszokon parkoló autókat 13 óra után elszállítják.

Már a zebrák is le vannak zárva, ott sem mehetnek át a gyalogosok.

#kapcsolódó

További könnyítést kapnak a hitelesek

További könnyítést kapnak a hitelesek

További könnyítést kapnak a hitelesek

Villanyoszlopnak csapódott, kigyulladt az autó - Balesetek sorával indult a szombat

Villanyoszlopnak csapódott, kigyulladt...

Nyíregyházán és környékén már szombat délelőtt számos baleset történt. Legyünk...