Döntőbe jutottak a krúdysok

Döntőbe jutottak a krúdysok

Gratulálunk!

November 16-án, pénteken délután volt a Debreceni Egyetem Angol-Amerikai Intézete által szervezett országos angol nyelvű vitaverseny, DEbate középdöntője a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnáziumban.

A diákok vitájának tétel mondata : A mesterséges intelligencia fejlődése fenyegetést jelent az emberiség számára.

A csapatok Budapestről, Miskolcról, Karcagról, Debrecenből és Nyíregyházáról érkeztek.

A versenyt a Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium csapata nyerte:

Dobó Hanna Sára 12.a,

Nagy Levente 12.a és

Seprényi Kitti 11.c.


Ők biztosan részt vesznek majd az egyetemen megrendezendő döntőben.

#kapcsolódó

Idén is volt Serfeszt Sóstón! Fotógaléria!

Idén is volt Serfeszt Sóstón! Fotógaléria!

Az idei már a hetedik alkalom volt, mikor megszervezték a Sóstó Serfesztet....

Zays Hét diák szemmel

Zays Hét diák szemmel

A Nyíregyházi Szakképzési Centrum Zay Anna Egészségügyi Szakgimnáziuma és Kollégiuma...