Már ég a második adventi gyertya

Már ég a második adventi gyertya

Vasárnap dr. Ulrich Attila, Nyíregyháza alpolgármestere gyújtotta meg a második adventi gyertyát a Kossuth téren.

#kapcsolódó

Jön a LIKE 4 Gála!

Jön a LIKE 4 Gála!

Részletekért kattints ide!

Átalakulnak a munkakörök, változik a szakképzés - 174 alapszakmát tanulhatnak a diákok

Átalakulnak a munkakörök, változik...

Átalakulnak a munkakörök, változik a szakképzés - 174 alapszakmát tanulhatnak...