Már ég a második adventi gyertya
Vasárnap dr. Ulrich Attila, Nyíregyháza alpolgármestere gyújtotta meg a második adventi gyertyát a Kossuth téren.
#kapcsolódó
Részletekért kattints ide!
Átalakulnak a munkakörök, változik a szakképzés - 174 alapszakmát tanulhatnak...