Vasvárisok a Csodavárban

 Vasvárisok a Csodavárban

Részletekért kattints ide!

A Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium Diákönkormányzatának, valamint ének tagozatának képviselői 2018. december 5-én ellátogattak a Csodavárba, ahol Mikulás- és Karácsonyváró műsort adtak elő. Az évek során már hagyománnyá vált, hogy az ünnepségre a gimnázium tanulói a műsor mellé ajándékokat is vittek, melyeket a gyerekek és a Csodavár munkatársai nagy örömmel fogadtak.

#kapcsolódó

NEM MINDENNAPI LEGÉNYBÚCSÚ

NEM MINDENNAPI LEGÉNYBÚCSÚ

A nagy nap előtt még tekert egy jót barátaival a nyíregyházi fiatalember.

II. helyezést értek el a bencsesek a Tirpák Fesztiválon

II. helyezést értek el a bencsesek...

II. helyezést értek el a bencsesek a Tirpák Fesztiválon az iskolák csapatai...