Tűzijátéktól szenvedett súlyos sérülést egy 11 éves kislány Győrben

Tűzijátéktól szenvedett súlyos sérülést egy 11 éves kislány Győrben

Pont mellette robbant fel.

Megsérült egy 11 éves kislány egy helytelenül használt tűzijátéktól kedd hajnalban - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság.

A Virágpiac tér és az Aradi vértanúk útja sarkán a kislány mellett robbant egy ismeretlen ember által működésbe hozott tűzijáték.

A gyermeket súlyos, nyolc napon túl gyógyuló sérüléssel vitték kórházba.

A rendőrség büntető eljárásban vizsgálja az eset körülményeit.

#kapcsolódó

Zivatarveszély miatt adtak ki figyelmeztetést

Zivatarveszély miatt adtak ki figyelmeztetést...

Zivatarveszély miatt adtak ki figyelmeztetést

A kórházak országszerte felkészülnek a tömeges megbetegedésekre

A kórházak országszerte felkészülnek...

A kórházak országszerte felkészülnek a tömeges megbetegedésekre