Központi írásbeli felvételi a Kölcsey Ferenc Gimnáziumban

Központi írásbeli felvételi a Kölcsey Ferenc Gimnáziumban

Hétvégén írták a központi írásbeli felvételiket az általános iskolások.

Forrás: Kölcsey Ferenc Gimnázium

#kapcsolódó

Országos döntőben remekül szerepeltek a Szent Imre Alapfokú Művészeti Iskola növendékei

Országos döntőben remekül szerepeltek...

Országos döntőben remekül szerepeltek a Szent Imre Alapfokú Művészeti Iskola...