50 éves a Vasvári Pál Gimnázium zenei tagozata - Jubileumi programsorozattal készülnek

50 éves a Vasvári Pál Gimnázium zenei tagozata - Jubileumi programsorozattal készülnek

50 éves a Vasvári Pál Gimnázium zenei tagozata. Különleges év a 2018/2019 az intézmény számára, és jubileumi programsorozat is indult ennek örömére. A tagozat tanárai, Mikó Gyöngyi és Puskás Bernadett mesélt a részletekről a Nyíregyházi Televízióban, kiemelve a március 13-ai hangversenyt.

#kapcsolódó

Az Eötvös Gyakorlóiskola tornászai az „ A” kategóriában is dobogón

Az Eötvös Gyakorlóiskola tornászai...

Április 27- én Budapesten került megrendezésre a Torna Diákolimpia Országos...