Széchenyis diák lett a „Szép Magyar Beszéd” verseny megyei 1. helyezettje

Széchenyis diák lett a „Szép Magyar Beszéd” verseny megyei 1. helyezettje

Felkészítő tanára: Pázmándi Katalin tanárnő.

A Kazinczy-díj Alapítvány Péchy Blanka emlékére megrendezett Szép Magyar Beszéd versenyén szakgimnáziumi kategóriában megyei I. helyezést ért el, és az országos döntőbe jutott FILEP FANNI 12. A osztályos tanuló.

Felkészítő tanára: Pázmándi Katalin tanárnő

Az országos döntőre április végén, Győrben kerül sor.

#kapcsolódó

Országosan egyedülálló versenyt szervezett a Tündérkönyvtáros

Országosan egyedülálló versenyt szervezett...

Mindenképp emeli egy iskola színvonalát, ha lelkes és kreatív pedagógusok dolgoznak...

EZER ADAG KENYÉRLÁNGOS A VÁROSNAPON

EZER ADAG KENYÉRLÁNGOS A VÁROSNAPON

Holnap Városnap ne feledd! Neked is ott a helyed, hogy megkóstold a kenyérlángost!