Egy tanulmánykötet a fiatal generációnak arról az időszakról, amikor a kommunizmus keserítette meg az emberek mindennapjait. Ha már olyan szerencsés helyzetben vagyunk, hogy nem kell átélnünk az akkori borzalmakat, legalább olvassuk el ezt a könyvet, megtisztelve ezzel őseinket. Videó ajánló!
#kapcsolódó
Rónai Krisztián, a Kölcsey Ferenc Gimnázium diákjának élménybeszámolója.
Szeptember 22-23-án vár a Tirpák Fesztivál! Részletekért kattints ide!