Egy tanulmánykötet a fiatal generációnak arról az időszakról, amikor a kommunizmus keserítette meg az emberek mindennapjait. Ha már olyan szerencsés helyzetben vagyunk, hogy nem kell átélnünk az akkori borzalmakat, legalább olvassuk el ezt a könyvet, megtisztelve ezzel őseinket. Videó ajánló!
#kapcsolódó
A Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium amúgy is sokszínű palettája most egy újdonsággal...
Utolsó állomásához érkezett a Mustárház Gyermek és Ifjúsági Alap pályázata,...