Újabb tűzeset Nyíregyházán! - Legyünk figyelmesek az ünnepek alatt is!

Újabb tűzeset Nyíregyházán! - Legyünk figyelmesek az ünnepek alatt is!

Újabb társasházi lakásban ütött ki tűz – Videóért kattintson ide!

Újabb lakásban ütött ki tűz. Pénteken délután az Ószőlő utca egyik társasházának negyedik emeletén csaptak fel a lángok. A tűzoltók nagy erőkkel érkeztek a helyszínre, ahol eloltották a tüzet. A tűz keletkezésének okát még vizsgálják. Szerencsére személyi sérülés nem történt.

#kapcsolódó

Kétségbeesve próbálta megfékezni a lángokat - Saját slagjával védte fáit

Kétségbeesve próbálta megfékezni a...

Több száz négyzetméter lángolt Nyíregyházán!

Hét új járatot indít Debrecenből a Wizz Air

Hét új járatot indít Debrecenből a...

Két járatát pedig sűríti a diszkont légitársaság.