Két hét és jön a Hello Nyíregyháza!

Két hét és jön a Hello Nyíregyháza!

Részletes plakát itt!

#kapcsolódó

Jótékony felajánlás a kórháznak

Jótékony felajánlás a kórháznak

EGYEDI FEJLESZTÉSŰ TOLÓKOCSIKAT ADTAK ÁT

Friss helyzetjelentés a városgondnoktól - Naponta közel félszáz hívás fut be hozzá

Friss helyzetjelentés a városgondnoktól...

Nyíregyháza városgondnoka folyamatosan várja a lakosság észrevételeit. Bejelentést...