Diáknap a Zrínyi Ilona Gimnáziumban

Diáknap a Zrínyi Ilona Gimnáziumban

2016. június 7-én jó hangulatú DÖK-napot tartottak a Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium tanulói. Többféle sportverseny (labdarúgás, röplabda, kosárlabda, kötélhúzás, darts), főzőverseny és képzőművészeti tevékenységek tették vidámmá a rendhagyó napot. Köszönjük a képeket Szilasi Larionnak és Sipos Lászlónak.

(Fotók: Szilasi Larion és Sipos László)

#kapcsolódó

Befejeződött a harmadik turnus is a Szigligeti táborban - Élménybeszámoló!

Befejeződött a harmadik turnus is a...

Befejeződött a harmadik turnus is a Szigligeti táborban

Otthonteremtési kedvezmény – Akár 25 millió lehet a vissza nem térítendő összeg

Otthonteremtési kedvezmény – Akár 25...

Július elsejétől már használt lakás vásárlására is igényelhető a csok mellé...