Elsodort egy 85 éves nénit a vonat - Tiltott helyen ment át

Elsodort egy 85 éves nénit a vonat - Tiltott helyen ment át

Elsodort egy 85 éves nénit a vonat - Tiltott helyen ment át

Kedden délelőtt a MÁV állomáson a 4.-ik vágányra érkező személyvonat elsodort egy szépkorú asszonyt. A 85 éves nőt súlyos sérülések gyanújával kórházba szállították. A hölgy tiltott helyen ment át a vonat előtt, ezért szabálysértési eljárást indított a rendőrség vele szemben.

#kapcsolódó

Friss! Újabb 3 személynél diagnosztizáltak új koronavírus-fertőzést

Friss! Újabb 3 személynél diagnosztizáltak...

Újabb 3 személynél diagnosztizáltak új koronavírus-fertőzést

Meghívó lakossági fórumra

Meghívó lakossági fórumra

Család u. – Szalag u. és Család u. – Belső Krt. körforgalmú csomópontok építése