Pillanatképek a Kossuth térről - Hivatalosan is elrajtolt a Rally Európa-bajnokság Nyíregyházán

Pillanatképek a Kossuth térről - Hivatalosan is elrajtolt a Rally Európa-bajnokság Nyíregyházán

Hivatalosan is elrajtolt a Rally Európa-bajnokság Nyíregyházán.

Százak a téren, villognak a vakuk, érkeznek a versenyautók. A mezőnyt Dr. Ulrich Attila alpolgármester és Oláh Gyárfás, a Magyar Nemzeti Autósport Szövetség elnöke indítja útjára. Folyamatosan gyűlik a tömeg.

#kapcsolódó

TE VAGY A MI TÁRLATVEZETŐNK!

TE VAGY A MI TÁRLATVEZETŐNK!

Részletekért kattints ide!

Jól szerepeltek az inczédys fiúk!

Jól szerepeltek az inczédys fiúk!

Tanulóink közül 4 fő jutott tovább az első hat közé, ahol Szegedi Zoltán első,...