A Kölcsey Ferenc Gimnázium diákjai is megemlékeztek a magyar kultúra napjáról

A Kölcsey Ferenc Gimnázium diákjai is megemlékeztek a magyar kultúra napjáról

Részletek itt!

A Kölcsey Társaság szervezésében a magyar kultúra napja 2020. évi országos nyitóünnepségét január 19-én tartották Szatmárcsekén. A rendezvényen részt vett és iskolánk névadójának síremlékét megkoszorúzta a 9.C osztály osztályfőnöke, Mikó Csaba Péter tanár úr és három tanítványa: Jebudenszki Eszter, Ricsei Réka és Szikszay Ákos.


Az iskolában is ünnepségen vettek részt a diákok

Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium

#kapcsolódó

Hősökre emlékeztek a wesselényisek

Hősökre emlékeztek a wesselényisek

Az 1956-os forradalomra emlékeztek a Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma,...

Ma van a Rendőrség Napja

Ma van a Rendőrség Napja

A kormány határozata alapján 1992-től Szent György napján, április 24-én rendezik...