Évzáró előadás a Hang-Szín Tanodában

Évzáró előadás a Hang-Szín Tanodában

Dr. Bánhidiné Maróti Magdolna, a Hang-Szín Tanoda vezetőjével beszélgetett Dankó László és Mikita Eszter, a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában. Boda Izabella pedig elmesélte, hogy hogyan telt az elmúlt 10 éve a színitanodában. Nézd meg a videót!

#kapcsolódó

Ajándékkal és meglepetéssel várja a látogatókat Valentin-napon a megyei könyvtár

Ajándékkal és meglepetéssel várja a...

Apró ajándékot kapnak a bátrak.

SZÍNHÁZAK ÉJSZAKÁJA! - a kulisszák mögött

SZÍNHÁZAK ÉJSZAKÁJA! - a kulisszák...

Nem csak a kulisszák mögé engedünk betekintést a Színházak Éjszakáján! A programok...