Évzáró előadás a Hang-Szín Tanodában

Évzáró előadás a Hang-Szín Tanodában

Dr. Bánhidiné Maróti Magdolna, a Hang-Szín Tanoda vezetőjével beszélgetett Dankó László és Mikita Eszter, a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában. Boda Izabella pedig elmesélte, hogy hogyan telt az elmúlt 10 éve a színitanodában. Nézd meg a videót!

#kapcsolódó

ÉN-TE-MI? Ő-TI-ŐK?

ÉN-TE-MI? Ő-TI-ŐK?

Laár András komolyan szórakoztató előadóestje.

Április 13-án ismét Szakmák Éjszakája

Április 13-án ismét Szakmák Éjszakája

Idén harmadik alkalommal szervezik meg a Szakmák Éjszakája elnevezésű programsorozatot.