Évzáró előadás a Hang-Szín Tanodában
Dr. Bánhidiné Maróti Magdolna, a Hang-Szín Tanoda vezetőjével beszélgetett Dankó László és Mikita Eszter, a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában. Boda Izabella pedig elmesélte, hogy hogyan telt az elmúlt 10 éve a színitanodában. Nézd meg a videót!
#kapcsolódó
Apró ajándékot kapnak a bátrak.
Nem csak a kulisszák mögé engedünk betekintést a Színházak Éjszakáján! A programok...