Nem tartják meg a március 15-re tervezett központi ünnepséget Budapesten a koronavírus miatt

Nem tartják meg a március 15-re tervezett központi ünnepséget Budapesten a koronavírus miatt

Nem tartják meg a március 15-re tervezett központi ünnepséget Budapesten a koronavírus miatt

Bár Magyarországon csak egyedi fertőzések vannak és gócpontok nincsenek, a múzeumkerti ünnepség hazánk legnagyobb rendezvénye, ahová Magyarország minden pontjáról érkeznek emberek.

Ezért biztonsági okokból, az operatív törzs ajánlását elfogadva a kormány úgy döntött, hogy az idei évben a március 15-ei múzeumkerti nagyünnepséget lemondja. Az önkormányzati ünnepségeknek, helyi rendezvényeknek országos kihatásuk nincs, ezért azokról a helyi rendezők döntenek.

Forrás: MTI

#kapcsolódó

Aranyos diákok az OKTV-n

Aranyos diákok az OKTV-n

Gratulálunk a sikerekhez!

ÖRÖM A ZENE!

ÖRÖM A ZENE!

A Váci Mihály Kulturális Központ idén is megrendezi az "Öröm a Zene" elnevezésű...