Újabb nyíregyházi intézmény zárja be kapuit a látogatók előtt

Újabb nyíregyházi intézmény zárja be kapuit a látogatók előtt

Újabb nyíregyházi intézmény zárja be kapuit a látogatók előtt

A Continental Aréna előre meghirdetett rendezvényei elmaradnak, a mérkőzések zártkapusak lesznek

Magyarország Kormánya ma éjféltől visszavonásig minden, 100 főt meghaladó beltéri események megrendezését betiltotta a koronavírus járvány megelőzése miatt, ezért a Continental Aréna előre meghirdetett rendezvényei elmaradnak. A sportesemények pedig zártkapus mérkőzések lesznek! Így a szombaton megrendezésére kerülő Hübner-Nyíregyháza BS - Budafok kosárlabda, illetve a vasárnapi Fatum-Nyíregyháza - Jászberény VT női extraliga bajnoki mérkőzést is zártkapuk mögött játsszák a csapatok!

#kapcsolódó

Operatív Törzs: Jól szolgálja a járvány lassítását a kijárási korlátozás

Operatív Törzs: Jól szolgálja a járvány...

Operatív Törzs: Jól szolgálja a járvány lassítását a kijárási korlátozás

Újabb pályázat zárul le

Újabb pályázat zárul le

Utolsó állomásához érkezett a Mustárház Gyermek és Ifjúsági Alap pályázata,...