Újabb nyíregyházi intézmény zárja be kapuit a látogatók előtt

Újabb nyíregyházi intézmény zárja be kapuit a látogatók előtt

Újabb nyíregyházi intézmény zárja be kapuit a látogatók előtt

A Continental Aréna előre meghirdetett rendezvényei elmaradnak, a mérkőzések zártkapusak lesznek

Magyarország Kormánya ma éjféltől visszavonásig minden, 100 főt meghaladó beltéri események megrendezését betiltotta a koronavírus járvány megelőzése miatt, ezért a Continental Aréna előre meghirdetett rendezvényei elmaradnak. A sportesemények pedig zártkapus mérkőzések lesznek! Így a szombaton megrendezésére kerülő Hübner-Nyíregyháza BS - Budafok kosárlabda, illetve a vasárnapi Fatum-Nyíregyháza - Jászberény VT női extraliga bajnoki mérkőzést is zártkapuk mögött játsszák a csapatok!

#kapcsolódó

KÖZÖSEN A KIÚTÉRT

KÖZÖSEN A KIÚTÉRT

TÖBB ESZTENDŐS ÖNKORMÁNYZATI PROJEKT INDULT

Őszi érettségi - Befejeződtek az írásbelik, kezdődnek az emelt szintű szóbeli vizsgák

Őszi érettségi - Befejeződtek az írásbelik,...

Sikeresen lezajlottak az őszi írásbeli érettségik és hamarosan megkezdődnek...