INGYENES BEHAJTÁS A TEMETŐBE

INGYENES BEHAJTÁS A TEMETŐBE

Közeleg a mindenszentek és halottak napja.

Már a mostani hétvégétől teljes kapacitással várják a temetőbe a látogatókat – tudtuk meg a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Temetkezési Kft. ügyvezetőjétől, Róka Zsolttól. 

Az ügyvezető az Északi temető rendjével kapcsolatban elmondta, mint ahogy azt már a korábbiakban is megszokhatták a látogatók, a várható megnövekedett forgalom miatt korlátozzák a temető gépkocsiforgalmát.


2017. november elsején, szerdán 7 és 10 óra között lehet csak autóval behajtani, de 11:00 óráig a gépjárművekkel el kell hagyni a temető területét! Behajtási díjat nem kell fizetni.

#kapcsolódó

Gőzerővel zajlanak az út és járdaépítések

Gőzerővel zajlanak az út és járdaépítések

A város több pontján már elkészültek a kivitelezéssel, de folyamatosan zajlak...

OLVASÁSÉRT KÜRTŐSFAGYIT!

OLVASÁSÉRT KÜRTŐSFAGYIT!

Ki ne hallott volna már a híres kürtősfagyiról, amit most egy kis olvasással...