Újabb magyar áldozata van a koronavírusnak - 4-re nőtt az elhunytak száma

Újabb magyar áldozata van a koronavírusnak - 4-re nőtt az elhunytak száma

Újabb magyar áldozata van a koronavírusnak - 4-re nőtt az elhunytak száma

Újabb koronavírussal-fertőzött beteg halt meg. 

Egy 53 éves magyar férfi  hunyt el, aki többszörös krónikus betegségben szenvedett. Ezzel négyre nőtt az elhunytak száma.


Őszinte részvétünk.

Jelenlegi számok:

#kapcsolódó

Fontos változások jönnek az útlevélnél és a személyi igazolványnál

Fontos változások jönnek az útlevélnél...

A kormány benyújtott egy bürokráciacsökkentő törvényjavaslatot. Változás jön...

Szegeden járványkórházat hoznak létre

Szegeden járványkórházat hoznak létre

Szegeden járványkórházat hoznak létre