Újabb koronavírussal-fertőzött beteg halt meg.
Egy 53 éves magyar férfi hunyt el, aki többszörös krónikus betegségben szenvedett. Ezzel négyre nőtt az elhunytak száma.
Őszinte részvétünk.
Jelenlegi számok:
A kormány benyújtott egy bürokráciacsökkentő törvényjavaslatot. Változás jön...
Szegeden járványkórházat hoznak létre