Meghalt az első magyar beteg - Egy 75 éves budapesti férfi

Meghalt az első magyar beteg -  Egy 75 éves budapesti férfi

Meghalt az első magyar beteg - Egy 75 éves budapesti férfi

Vasárnap sajnos életét vesztette egy 75 éves férfi, akit koronavírus-fertőzés gyanújával és tüdőgyulladással szállítottak a Dél-Pesti Centrumkórházba - közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ az MTI-vel, hozzátéve: a beteg a szállítást követően hunyt el.

koronavirus.gov.hu

#kapcsolódó

Karácsonyi koncertet adnak a vikrosok

Karácsonyi koncertet adnak a vikrosok

A Vikár Sándor Zenei Alapfokú Művészeti Iskola tanárai és növendékei a Szent...

Ballagás a Ridensben!

Ballagás a Ridensben!

Nézd meg a fotókat!