Újabb két magyar halt bele a vírusba, emelkedett a fertőzöttek száma is, de van további gyógyult beteg

Újabb két magyar halt bele a vírusba, emelkedett a fertőzöttek száma is, de van további gyógyult beteg

6-ra emelkedett a koronavírussal-fertőzött elhunytak száma és 12 főre a gyógyultak száma

Újabb koronavírussal-fertőzött betegek haltak meg. Egy 65 éves és egy 75 éves magyar nő hunyt el. Őszinte részvétünk.

Emellett 12 főre emelkedett a gyógyultak száma.  Köszönet a Szent László kórház orvosaiknak és ápolóinak.

Jelenlegi számok:


koronavirus.gov.hu

#kapcsolódó

Újra kinyitott a KGST piac - Nyitvatartás  és részletek a cikkben!

Újra kinyitott a KGST piac - Nyitvatartás...

Újra kinyitott a KGST piac - Nyitvatartás és részletek a cikkben!

Nyíregyháza diák szemmel

Nyíregyháza diák szemmel

Rónai Krisztián a Kölcsey Ferenc Gimnázium diákja írta le, hogy szerinte milyen...