További gyógyultakat engedtek ki a kórházból

További gyógyultakat engedtek ki a kórházból

További gyógyultakat engedtek ki a kórházból

Újabb 4 gyógyult távozhatott a Szent László Kórházból.

Így már összesen 16-ra emelkedett a gyógyultak száma. Köszönet a kórház orvosainak és ápolóinak!

Csak közösen tehetünk a járvány lassításáért!

koronavirus.gov.hu

#kapcsolódó

Ilyen lesz az időjárás 2019-ben!

Ilyen lesz az időjárás 2019-ben!

Most hideg jön, de ki­de­rült, mi­lyen idő lesz az egész 2019-es évben!

KORAŐSSZEL IS KEDVEZMÉNYES – VAKÁCIÓ A VASÚTON

KORAŐSSZEL IS KEDVEZMÉNYES – VAKÁCIÓ...

Idén is népszerűek a MÁV-START Vakáció bérletei, a 30 napig érvényes változat...