Újabb 4 gyógyult távozhatott a Szent László Kórházból.
Így már összesen 16-ra emelkedett a gyógyultak száma. Köszönet a kórház orvosainak és ápolóinak!
Csak közösen tehetünk a járvány lassításáért!
koronavirus.gov.hu
2016/17-es tanévben két hosszabb kiránduláson vettek részt a Nyíregyházi Egyetem...
Pécsi Tudományegyetem: Sikerült meghatározni a koronavírus teljes genetikai...