Újabb idős férfi hunyt el Magyarországon - De már 21 gyógyult van

Újabb idős férfi hunyt el Magyarországon - De már 21 gyógyult van

Újabb idős férfi hunyt el Magyarországon - De már 21 gyógyult van

Újabb 80 éves krónikus betegségben szenvedő idős férfi hunyt el a koronavírussal-fertőzöttek közül, de a gyógyultak száma is nőtt. Már 21-en távozhattak a kórházból.

A csoportos megbetegedések szakaszában vagyunk, amikor közösségben, személyes érintkezések útján terjed a fertőzés. Magyarországon is már bárkiben és bárhol jelen lehet a vírus. A tömeges fertőzés lelassításához nagyon fontos, hogy az idősek, a diákok, a külföldről hazatértek, és aki teheti, az maradjon otthon, és mindenki tartsa be a szabályokat és az ajánlásokat.

Az elhunyt családjának őszinte részvétünk.

Jelenlegi számok:

Csak közösen tehetünk a járvány lassításáért!

koronavirus.gov.hu

#kapcsolódó

ÚJRA HELYI ÉRTÉK DÍJAT NYERT A NYÍREGYHÁZI TELEVÍZIÓ

ÚJRA HELYI ÉRTÉK DÍJAT NYERT A NYÍREGYHÁZI...

Küzdelmes út a diplomáig című dokumentumfilm elnyerte a fődíjat, melyet Szegeden,...

Balesetek sorával indult a csütörtök reggel megyénkben - Mindenki vezessen óvatosan

Balesetek sorával indult a csütörtök...

Az időjárási viszonyoknak megfelelően közlekedjenek.