Tűz ütött ki a paksi atomerőműben

Tűz ütött ki a paksi atomerőműben

Tűz ütött ki a paksi atomerőműben

Kisebb tűz ütött ki csütörtökön délelőtt a paksi atomerőmű 4-es blokkjának turbinagépházában – közölte honlapján az Országos Atomenergia Hivatal (OAH).

Azt írták: a gépházban található gáztalanító táptartály alatti kapcsolószekrény égett, a lángokat a dolgozók porral oltóval eloltották.

A tűz a blokk üzemét és a nukleáris biztonság szempontjából fontos rendszereket nem érintette – tették hozzá.

Az OAH folyamatosan figyelemmel kíséri a blokkok állapotát, és kivizsgálja a tűzesetet.

hirado.hu

#kapcsolódó

Inczédysek a Pályaválasztási Kiállításon

Inczédysek a Pályaválasztási Kiállításon

Az inczédysek is részt vettek a "Dönts jól, jövőd a tét" elnevezésű pályaválasztási...

Az úszótábor is elkezdődött!

Az úszótábor is elkezdődött!

1600 KISDIÁK TÁBOROZIK IDÉN NYÁRON NYÍREGYHÁZÁN